Kolory powinny unikać noszenia ubrania w gorące lato

Oprócz przygotowania zdrowe i korzystają z urządzeń klimatyzacyjnych, inne ważne kwestie, należy również zauważyć, że strój. Aby zmniejszyć dyskomfort, należy pamiętać, że tkanina i kolor sukni
1. widzenia czarny
Czarny pochłania słońce jest bardzo silny, więc jeśli nie chcesz opalenizny skóry należy ograniczyć zużycie tej tonacji barw, szczególnie w tych dniach ponad 40 stopni Celsjusza to. Zabawka czarny pochłania całe światło i przekształcić go w koszulce Suface energii cieplnej. Powodując niewypowiedziane dyskomfort dla pracodawców.
Czarny karton chociaż tajemnicze i atrakcyjne, ale słoneczne dni należy nagrać go do czasowego składowania.
2. Zapomnij idzie czerwieni
Czerwony kolor ciepła, połysk jest często noszone latem, aby uniknąć ciepła. Boi się nosić czerwone latem jest mentalność wielu osób, w tym modne zwolenników mody. Czerwony odrobina ciepła niż inne neutralnych kolorach. Wyobraźmy sobie, kiedy wychodzi, pogoda sprawia, że ​​chcesz, aby stanął w płomieniach, jak czerwona sukienka pozwoli Ci niespokojny do dowolnego rozmiaru? Należy ograniczyć czerwone sukienki z tej fali upałów, aby nie stać się „cierń” w oczach odwrotnie.
Niewątpliwie główną atrakcją czerwonych barwach, ale gdy temperatura przekracza 40 stopni Celsjusza, nie można … kochać dobrze.
3. Oferta zielony karton oko
Istnieje wiele do wyboru niebieski, mięta zieleni, kobaltowego błękitu lub szmaragdu … Dźwięki są nie tylko stworzyć poczucie „cool” dla siebie, lecz także sprawić, że ludzie czują się wokół niezwykle łatwe znieść. Efekt koloru jest dobre dla uczuć, dlatego wybór znakomity kolor przyczyni się do atmosfery stają się bardziej komfortowe i chłodzą dużo.
Można również łączyć zielony z białym kartonie, aby stworzyć poczucie równowagi.

Recommended Reading

Discuss

Your email address will not be published. Required fields are marked *